درباره ما

درباره کلینت ونتا

کلینت ونتا با توکل و تکیه به پروردگار و تلاش های بی وقفه خود از سال ۱۳۹۰ خدمات خود را در زمینه ی عایق الاستومری ، کانال های تهویه مطبوع و متعلقات تهویه ارائه می نماید.

کلینت ونتا با بهره گیری از تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه ی عایق الاستومری ، کانال های تهویه مطبوع و متعلقات تهویه دارا بودن نمایندگی از بهترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین کالاها و اجناس را در زمینه تهویه و تاسیسات ساختمان فراهم نموده است.

کارخانه کلینت ونتا

مديريت شرکت هدف اصلی خود از کسب و کار را رضايت خداوند متعال از طريق جلب رضايت مشتريان می داند.

  • مناسب ترین قیمت
  • بالاترین کیفیت
  • پشتیبانی پس از فروش
  • سهولت در خرید و دریافت اجناس
  • ارسال به تمام نقاط ایران با کمترین هزینه

مديريت شرکت همواره با بهبود مستمر سيستم ها و روش های انجام کار و با بکارگيری اطلاعات و دانش مورد نياز سعی در ارائه خدمات بهتر، سريعتر و ارزانتر به مشتريان خود داشته و خواهند داشت.
شرکت فعالیت خود را با نگرش مشتری مداری آغاز نموده و از ابتدای کار تلاش دارد تا سه عامل قیمت، کیفیت و تحویل به موقع را در طبق خواسته ی مشتریان خود به شکل مطلوب فراهم نماید.

محصولات کلینت ونتا شامل : عایق الاستومری یا عایق الاستومریک ، عایق های صوتی ، کانال از پیش عایق شده ، بست و ساپورت ، کانالهای تهویه مطبوع شامل عایقدار و بدون عایق ، کانکتور و  متعلقات تهویه و … دارای گواهینامه های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

عایق الاستومری جایگزین بسیار مناسبی برای عایق های سنتی و قدیمی از جمله: پشم شیشه، پشم سنگ به همراه مل و ماستیک و فوم های سفید رنگ پلی اتیلن بوده و کانال از پیش عایق شده PIR و فنولیک جایگزین کانال های قدیمی و سنتی گالوانیزه می باشند.

هدف این شرکت ارائه بهترین محصولات ، سرویس دهی مناسب در حداقل زمان ممکن و استفاده از مرغوبترین اجناس می باشد. این شرکت همواره متعهد به کیفیت بوده و رضایتمندی مشتریان را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

keyboard_arrow_up